Інтерфакс-Україна
19:53 13.05.2021

З Вітренком підписано річний контракт, наглядовій раді "Нафтогазу" запропонують працювати до проведення нового конкурсу

1 хв читати
З Вітренком підписано річний контракт, наглядовій раді "Нафтогазу" запропонують працювати до проведення нового конкурсу

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак повідомив про підписання контракту на 12 місяців із новим головою правління НАК "Нафтогаз України" Юрієм Вітренком, наглядовій раді буде запропоновано залишитися працювати до проведення нового прозорого конкурсу.

Як повідомляється на сайті Офісу президента в четвер, про це Єрмак сказав на зустрічі з послами країн "Великої сімки" (G7), Швеції та Європейського Союзу. У зустрічі також взяли участь заступник керівника Офісу президента Юлія Свириденко та позаштатний радник керівника Офісу глави держави Тимофій Милованов.

За словами глави Офісу президента, конкурс щодо вибору голови правління стартує через шість місяців, а підготовка до нього розпочнеться автоматично після того, як почне працювати новий склад наглядової ради.

Єрмак також анонсував, що пропозицію наглядовій раді НАК "Нафтогаз" залишитися працювати до нового конкурсу під гарантії збереження конструктивного діалогу з новим головою правління компанії буде озвучено 13 травня на зустрічі за участю міністрів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА