Інтерфакс-Україна
19:46 11.05.2021

Головредом The Washington Post уперше стала жінка

1 хв читати
Головредом The Washington Post уперше стала жінка

Журналіст Саллі Базбі стала першою жінкою на посаді головного редактора The Washington Post, повідомила ця газета у вівторок.

"У Саллі Базбі видатний список досягнень і неймовірно багатий досвід у керівництві міжнародною новинною організацією", - сказав виконавчий директор The Washington Post Фред Раян.

Базбі з 1988 року працювала в Associated Press, спочатку репортером, а потім - головою бюро. У 2017 році вона стала головним редактором агентства. Вона зробила ставку на розвиток цифрового сторітелінгу і розслідувань, і в 2019 році Associated Press отримало Пулітцерівську премію за розслідування звірств під час війни в Ємені.

"The Washington Post - це інститут з багатою журналістською спадщиною, який знаходиться в авангарді цифрових медіа ... Для мене буде честь очолити цю неймовірну групу журналістів", - сказала Базбі.

Вона приступить до роботи 1 червня і змінить Марті Барона, який покинув газету в кінці лютого. В Associated Press обов'язки головного редактора поділять між собою віце-президент і керуючий директор Браян Каровілано і віце-президент Девід Скотт.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд запровадив електронне декларування права на промислове рибальство

Сибіга: Росію необхідно змусити до миру за допомогою колективної трансатлантичної сили

Lviv Croissants відкрила новий заклад на гірськолижному курорті Закопане у Польщі

Завтра останній день для подачі заявки на отримання 1 тис. грн "Зимової підтримки", нагадали в "Дії"

Тестові шатли Дарниця – Видубичі курсуватимуть у пікові години в обох напрямках з 24 по 26 та з 29 по 31 грудня - Kyiv City Express

Уряд спрощує передачу енергообладнання для стабілізації електропостачання під час війни - Свириденко

На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА