Інтерфакс-Україна
07:30 24.03.2021

Зеленський призначив стипендії президента паралімпійцям і дефлімпійцям та їхнім тренерам

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський призначив стипендії президента 8 видатним паралімпійцям і дефлімпійцям і 10 їх тренерам, повідомила прес-служба глави держави.

"Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 115/2021 "Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів", - сказано в повідомленні на сайті президента України у вівторок ввечері.

Згідно з документом, стипендії призначено восьми видатним спортсменам з паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та десяти їх тренерам.

"Зазначеним в указі спортсменам і тренерам, яким стипендія вже була призначена президентом на певний строк, у подальшому буде виплачуватися стипендія, передбачена цим указом", - йдеться в документі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ми досягаємо величезного прогресу, допомагаючи Венесуелі стабілізуватися та відновитися - Трамп

Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару

У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"

Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін

Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки

США призупиняють імміграційні візи для громадян 75 країн, включаючи РФ та Білорусь

Екс-секретар РНБО Литвиненко розпочав дипломатичну місію у Сербії

Свириденко провела нараду щодо захисту енергосистеми

Мобільні теплопункти УЧХ продовжують працювати в Києві та області

Європарламент висловив підтримку Гренландії та Данії й розкритикував заяви США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА