Інтерфакс-Україна
15:06 12.03.2021

"Укравтодор" попереджає про можливе порушення руху транспорту на дорогах через негоду

1 хв читати
"Укравтодор" попереджає про можливе порушення руху транспорту на дорогах через негоду

Через погіршення погодних умов можливе порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, повідомляє Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю.

"Укравтодор" зазначає, що на більшості території країни пориви вітру сягнуть 20 м/с, подекуди пройдуть опади у вигляді мокрого снігу, на дорогах - ожеледиця, окрім східної частини країни. У Карпатах пориви вітру 25-30 м/с, заметіль, рясний сніг (перший рівень небезпеки - жовтий).

"Радимо планувати свої поїздки з урахуванням прогнозів синоптиків і бути максимально уважними за кермом, дотримуючись швидкісного режиму й безпечної дистанції", - радить агентство.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

Зеленський разом із переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером

Ще двох дітей вдалося повернути з ТОТ Херсонщини – ОВА

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА