Інтерфакс-Україна
18:53 02.03.2021

Аваков не бачить аргументів на користь санкцій проти Порошенка

1 хв читати
Аваков не бачить аргументів на користь санкцій проти Порошенка

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков не вважає обґрунтованою можливість впровадження будь-яких санкцій щодо п'ятого президента України, лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка.

В ефірі програми "У гостях у Гордона" у вівторок, відповідаючи на запитання ведучого, чи будуть щодо Порошенка рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій, Аваков сказав: "Я не бачив таких аргументів".

На уточнювальне запитання, чи хотів він, щоб вони з'явилися, глава МВС відповів: "Ні. Я не вважаю, що нині правильно діяти в цьому напрямі".

"Є претензії до політика Порошенка - пред'явіть їх у такому разі в судовому порядку. Із захистом, з адвокатурою, з судовим процесом прозорим, а Порошенко - не ворог України. Порошенко - це наша внутрішня політика. Ми маємо до нього претензії - ми його не обрали президентом. Ми його підтримуємо - а його значна частина населення все ще підтримує, він отримав представництво в парламенті. Це нормальний змагальний процес", - додав Аваков.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА