20:29 19.02.2021

Президент Єврокомісії нагадала про складнощі з запуском виробництва вакцин від COVID-19

2 хв читати
Президент Єврокомісії нагадала про складнощі з запуском виробництва вакцин від COVID-19

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн нагадала про складнощі з запуском виробництва вакцин від COVID-19.

"Ми всі недооцінили складність для галузі розгорнути комплексну програму масового виробництва вакцин з нуля. Хотіла б я знати про це ще минулої осені. Я була б дуже рада, якби дослідники розробили вакцину швидше. Я була попереджена, що може пройти кілька місяців, перш ніж вакцина стане доступною у великих кількостях", - сказала вона в інтерв'ю виданню Die Zeit у четвер.

Фон дер Ляєн зазначила, що затримки з термінами вакцинації пояснюються ретельним підходом ЄС до процесу реєстрації вакцин.

Вона наголосила, що спочатку виробники не могли виконати великі замовлення, які були сформовані різними країнами.

"Було неможливо виконати перші великі замовлення, навіть якщо б ми заплатили за це додаткові мільярди. Нинішні проблеми пов'язані з тим, що виробництво вакцини надзвичайно складне, пропозиція сировини обмежена, до того ж потрібно створити ланцюжок поставок для абсолютно нової технології мРНК. Крім того, попит на вакцини в усьому світі надзвичайно високий", - сказала фон дер Ляєн.

Вона нагадала, що на початку січня країни Європи зіткнулися з нестачею вакцини, тому збільшили обсяги своїх замовлень.

Як повідомлялося, міністр охорони здоров'я України Максим Степанов вилетів до Індії для проведення прямих переговорів з виробниками про додаткові обсяги вакцин Oxford/AstraZeneca і NovaVax у 2021-2022 роках до вже законтрактованих 12 млн доз.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА