Інтерфакс-Україна
19:51 18.02.2021

СБУ повідомляє про запобігання контрабанді до ЄС цінної деревини на EUR300 тис.

1 хв читати
СБУ повідомляє про запобігання контрабанді до ЄС цінної деревини на EUR300 тис.

Служба безпеки України (СБУ) запобігла незаконному експорту до країн Європейського Союзу цінних порід деревини сукупною вартістю EUR300 тис., повідомляється в Telegram-каналі спецслужби.

"Співробітники спецслужби встановили, що приватна компанія планувала вивезти продукцію до Євросоюзу під виглядом інших видів деревини. Для цього до митної документації була внесена неправдива інформація. Авто, завантажене деревиною, затримали під час оформлення вантажу на посту "Черкаси-центральний" Київської митниці", - йдеться в повідомленні.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Громадянин України зазнав тяжких травм унаслідок групового нападу в Польщі - посол

Перші 30 паризьких автобусів вже прибули в Київську область і скоро вийдуть на маршрути - обладміністрація

Запоріжжя зазнало повторного ворожого удару: постраждала багатоповерхівка, поранено одну людину

Умєров повідомив про розмову з Віткоффом, Рубіо, Кушнером та радниками з нацбезпеки трьох країн-партнерів

На зустрічі радників 3 січня очікується участь представників понад 10 країн, а також НАТО, Єврокомісії та Євроради – Умєров

Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси

Двоє українських моряків, захоплених піратами у водах Західної Африки, звільнені з полону – МЗС

Львів передає Одесі 10 автобусів – мер

Окупанти завдали дронового удару по Нововоронцовці Херсонської області, є загиблий

Генштаб: Уражено Туапсинський НПЗ, Таманьнєфтєгаз та низку інших цілей російських окупантів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА