Інтерфакс-Україна
16:29 31.01.2021

Німецькі військові допоможуть Португалії в боротьбі з Cоvid-19

1 хв читати

Бундесвер відправить до Португалії медичний персонал та обладнання, оскільки у відділеннях реанімації португальських лікарень закінчуються місця через різке зростання випадків зараження коронавірусом, повідомило німецьке Міноборони.

Німецький журнал Spiegel повідомив, що військові Німеччини планують відправити до Португалії 27 лікарів і фельдшерів, які, за попередніми планами, залишаться там на три тижні, а також стаціонарні та мобільні апарати штучної вентиляції легенів, польові ліжка для пацієнтів.

За даними американського університету Джонса Гопкінса, з початку пандемії в Португалії виявлено понад 711 тис. випадків зараження, від пов'язаних з інфекцією захворювань померли 12,1 тис.осіб.

Водночас, згідно з даними порталу ourworldindata.org, у Португалії відзначено найвищий у світі середній показник випадків захворювання та смертності від Cоvid-19 на душу населення на тиждень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Великої Британії про удари РФ по Києву: Це не дії людини миру

Кількість загиблих внаслідок нічних ударів РФ по Києву зросла до 10, постраждалих - 90

Президент Литви про удари РФ по Києву: Такі злочини не зупиниш солодкими словами – тільки силою

Посольство Великої Британії та "Укрпошта" презентували спеціальну марку "Британія та Україна: 100 років партнерства"

Макрон: Не можна очікувати, що Зеленський погодиться на припинення вогню, доки Київ бомблять

Кількість загиблих унаслідок російського ракетного удару по Києву зросла до 9 людей

Громада Києва передала бійцям Сил оборони 2500 БпЛА та системи РЕБ

У Києві 8 загиблих та 90 постраждалих внаслідок нічних ударів РФ

Російський удар по Києву завдано цілеспрямовано по цивільній інфраструктурі – Клименко

Укргазбанк частково відновив роботу своїх сервісів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА