Інтерфакс-Україна
07:07 26.01.2021

Мандрівники, що прилітають у США, з 26 січня повинні надати негативний тест на COVID-19

1 хв читати
Мандрівники, що прилітають у США, з 26 січня повинні надати негативний тест на COVID-19

Всі авіапасажири, які вирушають у США з-за кордону, з 26 січня повинні надати негативний тест на COVID-19 або довідку про одужання від нового типу коронавірусу, повідомляє Держдепартамент США.

"Державний департамент США та центри з контролю і профілактики захворювань (CDC) нагадують усім мандрівникам, що, починаючи з завтрашнього дня, 26 січня, всі авіапасажири віком два роки і старше, які прибувають у США, повинні надати докази негативного тесту COVID-19 або докази одужання від COVID-19 перед посадкою", - йдеться в повідомленні, поширеному держдепом.

Зазначається, що цей наказ поширюється як на іноземних громадян, так і на громадян США.

Держдепартамент також закликав громадян США переглянути необхідність поїздок за кордон і відкласти всі несуттєві поїздки.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті відбулось 193 бої за добу, найбільше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Угорщина та Україна формалізували угоду щодо прав угорської громади Закарпаття – Мадяр

Двоє людей постраждали внаслідок атаки російських дронів на Миколаїв

Важкопоранена, яка постраждала внаслідок ворожої атаки минулої ночі Сумщини, померла в лікарні

В уряді обговорили підтримку прифронтових територій – Офіс президента

МВФ та Україна погодили перегляд програми розширеного фінансування – Свириденко

Сибіга: всі 27 країн ЄС схвалили позицію щодо відкриття першого переговорного кластера для України

Міносвіти затвердило програму профільної середньої освіти за професійним спрямуванням

Росіяни атакували ферму на Сумщині, поранені п'ятеро працівників і загинула худоба

Зеленський: Відкриття першого переговорного кластера з ЄС матиме важливе політичне значення для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА