Інтерфакс-Україна
12:03 12.01.2021

Із 15 січня для поїздки до Англії необхідно мати негативний тест на COVID-19 - посольство Великої Британії

1 хв читати
Із 15 січня для поїздки до Англії необхідно мати негативний тест на COVID-19 - посольство Великої Британії

Негативний результат тесту на COVID-19 обов'язковий до пред'явлення з 15 січня для поїздки до Англії, повідомило посольство Великої Британії в Україні.

"Вимога про обов'язкове тестування на COVID-19 перед поїздкою до Англії набуває чинності 15 січня з 04:00 за Гринвічем у п'ятницю, 15 січня. Всі мандрівники, які прибувають до Англії, мають пред'явити негативний результат тесту на COVID-19, який був зроблений перед поїздкою", - йдеться у повідомленні посольства у Facebook у вівторок.

Тест має бути проведений методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) або еквівалентного діагностичного стандарту і має проводитися не раніше ніж за три дні до вильоту.

У посольстві зазначили, що незабаром пасажири та перевізники отримають інструкції щодо вимог до тестів та формату результатів.

"Вимога щодо негативного тесту на COVID-19 наразі стосуватиметься лише подорожніх до Англії. Детальніше про правила прибуття до Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії буде оголошено найближчим часом - будь ласка, стежте за нашими сторінками", - пояснили в дипустанові.

Пасажири, що прибувають із країн, які не входять до урядового переліку транспортних коридорів, мають самоізолюватись на 10 днів незалежно від результатів тестів. Наразі це стосується і мандрівників із України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА