Інтерфакс-Україна
11:28 06.01.2021

В Україні зупинено продаж плівок для приховування номерних знаків авто від камер фотофіксації

1 хв читати
В Україні зупинено продаж плівок для приховування номерних знаків авто від камер фотофіксації

Співробітники Департаменту кіберполіції блокували мережу веб-ресурсів, на яких продавали т. зв. наноплівки для приховання номерних знаків автомобілів від камер фотофіксації правопорушень, повідомляється на сайті Національної поліції України.

"Фігурант створив вісім веб-ресурсів під доменами різних країн для реалізації так званих наноплівок. На сайтах зазначалося, що наліпки здатні приховати номерні знаки автомобілів від розпізнавання камерами фотофіксації та повинні "убезпечити" від штрафів за порушення правил дорожнього руху. Також під час слідчих дій було встановлено, що покупців вводили в оману, оскільки заявлених властивостей такі плівки не мали", - йдеться в повідомленні.

Сировина для виготовлення плівок, кліше під номерні знаки різних країн і технічні засоби для друку фігурант замовляв у РФ. Плівка, що приховує один символ на номерному знаку, коштувала 100 грн. Фігурант встиг заробити понад 1 млн грн.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Правоохоронці провели обшуки за місцем проживання фігуранта і за місцем виготовлення наноплівок і вилучили мобільні телефони, комп'ютерну техніку та сировину для виготовлення продукції. Наразі встановлюються інші можливі причетні до злочину.

ОСТАННЄ

Головними завданнями залишаються утримання рубежів оборони та стабілізація обстановки на загрозливих напрямках - Сирський

УЧХ передав херсонцям  у березні понад 43 тис продуктових наборів

Прохолодна погода утримається в Україні найближчими днями, в більшості областей невеликі дощі

РФ порушує енергетичне припинення вогню і робить все, щоб війна не завершувалася, – Єрмак

DeepState повідомляє про скорочення площі українського контролю в Курській області, у Генштабу і ISW - без змін

Апеляція ВАКС залишила під вартою ексочільницю Хмельницької МСЕК Крупу, але зменшила заставу до 130 млн грн

Частка постійних відвідувачів сімейного парку розваг Epiland сягнула 20%

Через ворожий обстріл Куп'янська поранено двох мирних жителів

За кордоном перебуває 5-6 млн українських виборців, а на консульському обліку менше 400 тис. – голова ЦВК

Шмигаль задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024р, дружина - 8,5 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА