Інтерфакс-Україна
22:39 02.01.2021

На Чернігівщині знайшли тіло прокурора ОГП Котенка, екс-помічника Матіоса

2 хв читати
На Чернігівщині знайшли тіло прокурора ОГП Котенка, екс-помічника Матіоса

Тіло прокурора офісу Генерального прокурора Євгена Котенка знайшли 1 січня в районі с.Бреч у Чернігівській області, попередньою причиною смерті названо переохолодження, повідомило видання "Українська правда".
"Вдень 1 січня охоронець елітного готельного комплексу в с.Бреч на Чернігівщині зателефонував до поліції і повідомив, що знайшов на вулиці тіло прокурора Євгена Котенка", – йдеться в повідомленні на сайті видання в суботу ввечері з посиланням на співрозмовника в правоохоронних органах.
Зазначається, що начальника відділу звернень громадян офісу Генерального прокурора Котенка було знайдено за 500 метрів від еко-готелю "Бреч".
"За попередньою інформацією, прокурор святкував Новий рік у "Берчі" разом зі своєю дружиною Юлією, і близько 02.00 з невідомих причин пішов у ліс, де пробув орієнтовно до 05.00", – йдеться в повідомленні.
Згідно з інформацією джерел УП, камера відеоспостереження одного з прилеглих будинків зафіксувала, як прокурор вийшов з лісу, зупинився і зняв із себе одяг. Попередньою причиною смерті називають переохолодження.
Крім того, джерело видання в правоохоронних органах додає, що під час огляду тіла видимих тілесних ушкоджень фахівці не виявили, також не знайшли і слідів боротьби на місці смерті.
Котенко раніше працював старшим помічником військового прокурора Анатолія Матіоса.
Дружина померлого, Юлія Котенко, також є співробітницею офісу Генерального прокурора. Вона працює головним спеціалістом відділу роботи з кадрами в ОГП.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга

Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні

Посольство України в Ірані тимчасово призупиняє роботу

Міненерго: відновлення е/е у прифронтових регіонах ускладнене обстрілами

Лубінець: заяви МКЧХ, що зрівнюють агресора і жертву, є небезпечними

На вокзалах України працюють 97 пунктів незламності, ще 50 відкриють найближчим часом - віцепремʼєр

Електрику в Києві подають в першу чергу на потребу критичної інфраструктури - мер

Uklon та Bolt розпочинають роботу в комендантську годину в Києві для забезпечення доїзду киян до Пунктів незламності

Лондон хоче побачити ознаки прагнення Москви до миру, перш ніж вдаватися до дипломатичних дій щодо України

На Хрещатику та на Майдані Незалежності завершили демонтаж 33 тимчасових споруд – КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА