10:28 19.12.2020

Президент Чилі заплатить штраф за порушення маскового режиму

1 хв читати
Президент Чилі заплатить штраф за порушення маскового режиму

Президент Чилі Себастьян Піньєра отримав штраф у розмірі 2,5 млн песо (близько $3,5 тис.) за порушення маскового режиму в громадському місці, повідомило Міністерство охорони здоров'я регіону Вальпараїсо у Twitter.

Відзначається, що глава держави сам заявив про порушення.

Раніше резонанс у країні викликала поява в мережі кадру, на якому президент Чилі позує для селфі поруч із незнайомою дівчиною на пляжі без маски.

За даними Університету Джонса Хопкінса, в Чилі зареєстровано 581135 випадків зараження корона вірусом. Помер 16051 пацієнт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанішина: До кінця року плануємо подати низку гучних позовів проти росіян, які є санкціонованими в Україні та чиє майно ідентифіковано

Угода зі США не передбачає передання прав на користування надрами, тому не потребує розгляду на всеукраїнському референдумі – Стефанішина

Рада гарантує грошову компенсацію військовослужбовцям за невикористану відпустку

Україна поставила до Сирії додатково 3850 т пшеничного борошна в рамках ініціативи Grain From Ukraine

Рада викликала на засідання главу МЗС щодо переговорів у Саудівській Аравії

Росіянам вдалося перетнути річку Оскіл, Сили оборони намагаються відбити позиції – ОСУВ "Хортиця"

Україна ініціювала стягнення в дохід держави активів "Білоруськалію"

Росіяни 44 рази обстріляли Донеччину, загинуло троє людей, 14 поранені

Росіяни атакували Берислав, одна людина загинула, одна поранена

На курському напрямку дещо впала інтенсивність боїв, боєзіткнення відбуваються в околицях Суджі

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА