Інтерфакс-Україна
12:24 01.12.2020

Трьох російських найманців оголосили в міжнародний розшук - СБУ

1 хв читати
Трьох російських найманців оголосили в міжнародний розшук - СБУ

 Контррозвідка Служби безпеки України (СБУ) викрила трьох учасників незаконних збройних формувань так званої ДНР, які брали активну участь у бойових діях проти підрозділів антитерористичної операції та Операції об'єднаних сил.

Як повідомляється на сайті СБУ у вівторок, через постійне перебування зловмисників на тимчасово непідконтрольній українській владі території слідчі СБУ повідомили їм заочно про підозру у вчиненні злочинів за ч.1 ст.258-3 (створення терористичної групи чи організації) і ч.2 ст.260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України.

Фігурантів оголошено в міжнародний розшук. Наразі суд вирішує питання про здійснення щодо підозрюваних спеціального досудового розслідування.

"За даними слідства, троє фігурантів, один з яких є начальником штабу протитанкового дивізіону так званої Гвардійської оперативно-тактичної групи "Кольчуга", у 2014-2015 роках приєдналися до лав терористичних угруповань. Встановлено, що бойовики причетні до обстрілу позицій українських військових підрозділів та правоохоронних органів", - ідеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп у соцмережі поширив колонку ЗМІ, в якій йдеться про "порожні погрози" Путіна та його перешкоджання в досягненні миру

Громадянин України зазнав тяжких травм унаслідок групового нападу в Польщі - посол

Перші 30 паризьких автобусів вже прибули в Київську область і скоро вийдуть на маршрути - обладміністрація

Запоріжжя зазнало повторного ворожого удару: постраждала багатоповерхівка, поранено одну людину

Умєров повідомив про розмову з Віткоффом, Рубіо, Кушнером та радниками з нацбезпеки трьох країн-партнерів

На зустрічі радників 3 січня очікується участь представників понад 10 країн, а також НАТО, Єврокомісії та Євроради – Умєров

Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси

Двоє українських моряків, захоплених піратами у водах Західної Африки, звільнені з полону – МЗС

Львів передає Одесі 10 автобусів – мер

Окупанти завдали дронового удару по Нововоронцовці Херсонської області, є загиблий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА