14:30 30.11.2020

Середньомісячна зарплата лікаря у спеціалізованій медичній допомозі у квітні-вересні становила 9 тис. грн, керівника медзакладу - 23,5 тис. грн - НСЗУ

2 хв читати
Середньомісячна зарплата лікаря у спеціалізованій медичній допомозі у квітні-вересні становила 9 тис. грн, керівника медзакладу - 23,5 тис. грн - НСЗУ

За квітень-вересень середньомісячні витрати на оплату праці до вирахування податків у медзакладах, які надають спеціалізовану медичну допомогу, становили для керівників установ - 23,5 тис. грн, для лікарів - майже 9 тис. грн, для середнього медперсоналу - 7,5 тис. грн, для молодшого медперсоналу 6,1 тис. грн, повідомила Національна служба здоров'я України (НСЗУ).

За даними НСЗУ, при цьому найвищі середньомісячні витрати на оплату праці лікарів спеціалізованої медичної допомоги зафіксовано в Луганській області - 10,8 тис. грн та Києві - 10,4 тис. грн. Найнижчі в Одеській області - 7,3 тис., Рівненській - 7,5 тис. грн і Хмельницькій - 7,8 тис. грн.

Водночас у НСЗУ зазначають, що "є випадки, коли витрати на оплату праці лікаря в одній з лікарень прифронтової зони становлять у середньому 73 тис. грн".

"Адміністрація підняла зарплати, щоб утримати фахівців", - наголошує НСЗУ.

НСЗУ також зазначає, що в деяких клініках рівень зарплат значно перевищує середній у галузі. Так, у Хмельницькій інфекційній лікарні середні витрати на оплату праці лікаря становлять 40,5 тис. грн, в Одеському обласному клінічному медичному центрі - 24,8 тис. грн, у Полтавській обласній інфекційній клінічній лікарні - 24,6 тис. грн.

НСЗУ нагадує, що в медзакладах первинної ланки, які уклали договори з НСЗУ ще в липні 2018 року, за січень-вересень 2020 року зарплата становила для керівників - 24,9 тис. грн, для лікарів - 15 тис. грн, середнього медперсоналу - 8,4 тис. грн, молодшого медперсоналу - 4,6 тис. грн.

При цьому в центрі первинної медичної допомоги Бобринецького району Кіровоградської області середні витрати на оплату праці лікаря становлять 60,1 тис. грн, у Костянтинівському районному центрі первинної допомоги в Донецькій області - 55,3 тис. грн.

Крім того, НСЗУ повідомляє, що середня зарплата медиків екстреної медичної допомоги за квітень-вересень 2020 року становила для їхніх керівників - 28,8 тис. грн, для лікарів - 18 тис. грн, для середнього медперсоналу - 14,9 тис. грн, для молодшого медперсоналу - 7,8 тис. грн.

Як повідомлялося, міністр охорони здоров'я Максим Степанов у понеділок заявив, що Кабінет Міністрів не передбачив підвищення зарплати медикам у проекті держбюджету на 2021 рік, поданому на розгляд Верховної Ради МОЗ.

Бюджетний запит, поданий МОЗ на 2021 рік передбачає, що зарплата лікаря наступного року має становити 23 тис. грн, середнього медперсоналу - 17 тис. грн, молодшого медперсоналу - 12 тис. грн.

Джерело: https://nszu.gov.ua/novini/transformaciya-finansuvannya-ohoroni-zdorovya-yaku-zarplatu-403

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

РФ завдає ударів по Харкову

РФ вивела всі кораблі з Азовського моря

Кулеба після переговорів з китайським колегою: відчувається налаштованість Китаю на розвиток торгівлі та двосторонніх відносин з Україною

У Харківській області в одному з підрозділів через конфлікт було застосовано вогнепальну зброю, троє військовослужбовців загинули, ще четверо отримали поранення - ОСГВ "Хортиця"

Чоловік, який стріляв у Трампа, зібрав інформацію про місце його виступу за допомогою дрона - ФБР

Зеленський провів розмову з українськими спортсменами, які візьмуть участь в Олімпійських іграх у Парижі

Через атаку ворожого БПЛА в Херсонській області постраждала жінка

Лубінець звернувся в ООН щодо руйнування РФ Херсонеса Таврійського

Міноборони України максимально спростило процедуру кодифікації озброєння

Україна і Франція провели перше засідання Координаційної ради з підтримки спільних проєктів в оборонній індустрії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА