19:18 24.11.2020

Пенсильванія оголосила про офіційну перемогу Байдена в штаті

2 хв читати
Пенсильванія оголосила про офіційну перемогу Байдена в штаті

Губернатор американського штату Пенсильванія Том Вулф оголосив, що перемогу кандидата в президенти від Демократичної партії Джо Байдена офіційно затверджено в штаті.

"Як того вимагає федеральний закон, я підписав документ, який стверджує, що голоси виборників дістаються Джо Байдену та Камалі Гарріс", - написав Вулф у себе у Twitter.

Вибори в США відбулися 3 листопада. Більшість голосів уже підраховано, але офіційні результати опрацювання бюлетенів у штатах будуть відомі пізніше. Проте, на підставі наявних даних, 7 листопада провідні американські ЗМІ спрогнозували перемогу Байдена на виборах президента. Сам Байден також у зверненні до нації оголосив себе переможцем виборів, з успіхом на них його привітали багато світових лідерів.

Республіканець Трамп, який звинуватив демократів у шахрайстві й у тому, що вони "вкрали" в нього перемогу, не визнає поразки. Він ініціював низку судових позовів з метою домогтися перегляду результатів голосування в кількох штатах.

Водночас у ніч на неділю за київським часом окружний суд у Пенсильванії заявив, що не знайшов підстав для перегляду результатів голосування в штаті.

Суддя Метью Бранн у Вільямспорті (Пенсильванія), визнав аргументи команди Трампа, що ініціювала позов, "безпідставними та спекулятивними".

Він зазначив, що не має права позбавляти права голосу "навіть одного виборця, не кажучи вже про мільйони громадян".

У рішенні суду зазначається, що позов команди Трампа відхилено "без права повторного подання".

Раніше юристи Трампа намагалися оскаржити результати підрахунку голосів, ґрунтуючись на порушеннях під час голосування поштою. Вони заявляли, що близько 700 тис. бюлетенів повинні бути визнані недійсними.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МОЗ домовився з виробниками про зниження цін ще на більш як 100 препаратів

Сухаревський: сто відсотків дронів, які летять по російській території – українського виробництва

Польща проводить переобладнання цивільних аеропортів під воєнні завдання

Стан Папи Франциска стабільний, він продовжує лікування, повідомили у Ватикані

У Румунії повідомляють про 13 тис. українців, які незаконно потрапили в країну у 2024 році

Зеленський зустрівся з парламентарями з глобальної мережі парламентської підтримки України

Зеленський повідомив про підготовку деяких форматів з партнерами

Перші аукціони на послуги з розмінування агроземель за заявками 2025р обсягом 28,1 млн грн пройдуть в березні

Президенти Польщі та Латвії обговорили питання безпеки та припинення агресії РФ проти України

Шмигаль: Словаччина підтримує вступ України в ЄС, напруженість з Угорщиною буде вирішена на нашому шляху до європейського членства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА