Інтерфакс-Україна
20:37 30.10.2020

За невикористання масок у громадських місцях Латвії з 20 листопада загрожуватиме штраф до 50 євро

1 хв читати
За невикористання масок у громадських місцях Латвії з 20 листопада загрожуватиме штраф до 50 євро

Президент Латвії Егіл Левітс затвердив поправки до закону про управління ситуацією з поширенням "Covid-19", які передбачають, що з 20 листопада за невикористання коштів для прикриття рота і носа в громадських місцях може застосовуватися попередження або штраф у розмірі до 50 євро.

Згідно з поправками, з 20 листопада малозабезпеченим і незаможним жителям маски повинні будуть роздавати муніципальні установи.

Раніше в Мін'юсті повідомили, що з цією метою планується придбати багаторазово використовувані маски вартістю 2 євро, які можна прати принаймні 30 разів.

Закупівлю масок планується здійснити до 15 листопада.

У Латвії за добу виявлено 284 нових випадки COVID-19, повідомляє новинний портал Delfi.ru з посиланням на Центр профілактики та контролю захворювань. Загальна кількість хворих на коронавірус у республіці зросла до 5 679. Ще п'ять пацієнтів з коронавірусом померли в республіці, загальна кількість жертв досягла 69.

Кількість нових випадків зараження, виявлених у Латвії в п'ятницю, виявилася вище середнього показника за тиждень. У четвер і в середу в республіці реєстрували 251 випадок зараження щодня, у вівторок в Латвії зафіксували 136 нових випадків COVID-19, у понеділок - 79.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА