Інтерфакс-Україна
19:16 29.09.2020

Україна і ПАР розроблять дорожню карту співпраці в галузі освіти і науки

1 хв читати

Міністерство освіти і науки заявляє, що Україна і Південно-Африканська Республіка мають намір розробити дорожню карту співпраці в галузі освіти і науки.

"На моє переконання, укладення двосторонньої угоди відкриє нові можливості для активізації освітніх обмінів студентами і викладачами в рамках взаємного надання державних стипендій", - цитує в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета прес-служба відомства за результатами зустрічі з послом ПАР в Україні Андре Йоханнесом Гроеневальдом.

В.о. міністра також повідомив, що станом на початок 2020 року в Україні навчається 44 студенти з Південно-Африканської Республіки.

Сторони обговорили питання напрацювання дорожньої карти для подальшої співпраці в галузі освіти і науки та укладення угоди про співпрацю.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ключовий етап відновлення електропостачання в Києві та області завершено – заступник глави Міненерго

Аудит ЄК підтвердив відповідність української системи держконтролю за пестицидами і ветпрепаратами вимогам ЄС

Петиція щодо контролю за перебуванням безхатьків у громадському транспорті в Києве не набрала необхідних для розгляду голосів

Мінкультури внесло 11 росіян до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці, у 2025р

Атака РФ залишила без світла 33,5 тис. родин Одещини – ДТЕК

У Раді зареєстровано законопроєкт про продовження воєнного стану

Зеленський пропонує Раді продовжити строк загальної мобілізації

У міністерки культури Бережної 1 штатний радник, 3 - на громадських засадах і 1 помічниця

Міносвіти затвердило 357 проєктів-переможців конкурсів наукових досліджень університетів

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА