Інтерфакс-Україна
07:32 10.09.2020

На Буковині лабораторно підтвердили 134 нові випадки інфікування коронавірусом

1 хв читати
На Буковині лабораторно підтвердили 134 нові випадки інфікування коронавірусом

За минулу добу в Чернівецькій області зафіксовано 134 нові випадки коронавірусної хвороби, одужала 81 особа, повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

"Уряд і Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій мають намір переглянути обмеження для територій, що перебувають у "червоній" зоні карантину. Але поки цього не сталося, повинні дотримуватися діючих заборон, адже ми живемо в правовій державі, де постанови Кабінету Міністрів мають вищу силу", - йдеться в повідомленні на сторінці в Фейсбуці в середу.

Загальна кількість хворих з початку фіксації захворювання склала 11715 людей.

"Ситуація складна, це виклик, якого ніхто не очікував, але ми разом із вами повинні знайти правильне рішення", - констатував Осачук.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА