Інтерфакс-Україна
07:57 25.08.2020

Землетрус магнітудою 5,7 зафіксовано в Тихому океані

1 хв читати
Землетрус магнітудою 5,7 зафіксовано в Тихому океані

Землетрус магнітудою 5,7 зареєстровано в акваторії Тихого океану в 118 км на південь від столиці острівної держави Королівство Тонга - міста Нукуалофа (острів Тонгатапу), повідомляє Алтає-Саянська філія Єдиної Геофізичної служби РАН.

За даними оперативного опрацювання Алтає-Саянської філії, епіцентр зафіксованого в 01.50 за київським часом у вівторок землетрусу мав координати -22.21 градуса південної широти і -175.28 градуса західної довготи.

За інтенсивністю струсів в епіцентрі землетрус оцінюється як "дуже сильний".

ОСТАННЄ

Уряд запровадив електронне декларування права на промислове рибальство

Сибіга: Росію необхідно змусити до миру за допомогою колективної трансатлантичної сили

Lviv Croissants відкрила новий заклад на гірськолижному курорті Закопане у Польщі

Завтра останній день для подачі заявки на отримання 1 тис. грн "Зимової підтримки", нагадали в "Дії"

Тестові шатли Дарниця – Видубичі курсуватимуть у пікові години в обох напрямках з 24 по 26 та з 29 по 31 грудня - Kyiv City Express

Уряд спрощує передачу енергообладнання для стабілізації електропостачання під час війни - Свириденко

На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА