Інтерфакс-Україна
19:37 12.08.2020

Зеленський підписав закон про сільськогосподарську кооперацію

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський підписав закон № 819-ІХ "Про сільськогосподарську кооперацію", прийнятий Верховною Радою 21 липня 2020 року, повідомляє прес-служба президента.

Закон регулює правовідносини в сфері створення, діяльності та припинення сільськогосподарських кооперативів з урахуванням міжнародних стандартів.

На законодавчому рівні закріплюються демократичність, добровільність і відкритість членства як принципи створення і діяльності сільськогосподарських кооперативів, обов'язковість участі члена в господарській та іншій діяльності кооперативів та їх об'єднань; автономність, незалежність, співпраця кооперативів; сприяння їх розвитку (освіта, навчання, інформація) і врахування інтересів територіальної громади.

Також, документ вносить зміни до Господарського та Цивільного кодексу України, закони України "Про фермерське господарство", "Про кооперацію" та "Про особисте селянське господарство", якими передбачено усунення законодавчих колізій, врегулювання перехідних відносин діяльності сільськогосподарських виробничих кооперативів, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів і їх об'єднань на момент набуття чинності цього закону.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам

Зеленський: Сьогодні найкращим подарунком для всієї України був би справедливий мир

Стрічка про ССО "Етос. Тінь вовка" вийшла на екрани в День ЗСУ

"Укрзалізниця" відновила рух поїздів через Фастів

Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА