Інтерфакс-Україна
17:41 06.08.2020

Чорногорія дозволила в'їзд громадянам України без обмежень

1 хв читати
Чорногорія дозволила в'їзд громадянам України без обмежень

Громадяни України з 7 серпня зможуть в'їхати до Чорногорії без додаткових обмежень, повідомляє "Європейська правда" в четвер із посиланням на дані уряду Чорногорії.

"Національна координаційна рада з інфекційних захворювань оновила "зелений" список країн, жителі яких можуть безперешкодно в'їжджати в Чорногорію від завтра, 7 серпня, без додаткових обмежень. У список, крім України, додані Азербайджан, Білорусь, Канада, Росія і Зімбабве", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 21 червня уряд Чорногорії дозволив в'їзд до країни туристам із низки країн, зокрема України, проте під час в'їзду туристи мали надавати документ про негативний результат ПЛР-тестування на COVID-19, зроблений не пізніше ніж за 48 годин до прибуття до країни. Сама Україна перебувала у " жовтому" списку країн відповідно до поширеності коронавірусної інфекції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США у новій Стратегії нацбезпеки проголосили намір "стабілізувати відносини Європи та Росії" та "культивувати опір поточній траєкторії розвитку Європи"

Військові закликають виробників до масового впровадження ШІ на полі бою

У Чернігівській області 90% абонентів без світла через аварію в мережі - обленерго

Дві людини загинули внаслідок удару БпЛА по вантажівці в Ізюмі

Єврокомісія сприятиме доступу України до резерву кібербезпеки ЄС - Віркунен

ЄС має працювати над інструментами для визначення походження безпілотників - посол Швеції

Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа

Поліція затримала організатора підпалів ресторанів у Чернігові

Сибіга у річницю Будапештського меморандуму: Україна більше не довіряє порожнім обіцянкам

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА