Інтерфакс-Україна
16:01 31.07.2020

Австрія з 1 серпня скасовує заборону на посадку літаків з України, проте в'їзд із метою туризму залишиться під забороною - посол

1 хв читати
Австрія з 1 серпня скасовує заборону на посадку літаків з України, проте в'їзд із метою туризму залишиться під забороною - посол

Австрія з 1 серпня скасовує заборону на посадку літаків з України, проте загальний режим в'їзду для громадян України до цієї країни залишається незмінним, тобто в'їзд із метою туризму залишиться під забороною, повідомив посол України у Відні Олександр Щерба.

"У мене дві новини: добра і погана. Добра полягає в тому, що з 1 серпня Австрія скасовує заборону на посадку літаків із "країн ризику", зокрема з України. Погана полягає в тому, що схоже на те, що загальний режим в’їзду українців в Австрію лишається незмінним. Себто ніякого туризму. В’їжджають ті, хто мають посвідку на проживання, ті, хто летять з особливих сімейних обставин (весілля, возз’єднання сім’ї, похорон...), а також на термінове лікування. Всі повинні мати при собі свіжий тест на COVID-19", - написав він у Facebook у п'ятницю.

За словами Щерби, офіційної ноти про новий режим очікують завтра.

"Знаю, що дуже багато запитань від українських студентів, які щойно вступили до австрійських вишів і тому ще не мають посвідки на проживання. Відповіді щодо порядку їхнього прибуття я поки що не маю. Матиму - напишу", - додав дипломат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переговори про передання Україні винищувачів МіГ-29 взамін за доступ до дронових й ракетних технологій тривають – Генштаб Війська Польського

Міноборони Великої Британії повідомило про загибель військовослужбовця в Україні

Постпред України заявив на Радбезі ООН, що Україна не торгує суверенітетом і територією

Російський НПЗ у Сизрані припинив роботу внаслідок пошкодження українськими дронами - ЗМІ

Очільник Міненерго звільнив всіх членів наглядової ради УРМ

Співробітник ТЦК у Львівській області зазнав нападу і був травмований під час перевірки документів – ОК Захід

Сили оборони відбили з початку доби 164 ворожі атаки - Генштаб

Порошенко ініціює передачу військовим коштів з корупційних схем в енергетиці

ЗС України остаточно завершили перехід на корпусну систему – Сирський

Шестеро дітей отримали поранення через необережне поводження дорослого зі зброєю в Сумах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА