Інтерфакс-Україна
17:30 30.07.2020

Правоохоронці інсценували вбивство чоловіка, щоб затримати організатора

1 хв читати
Правоохоронці інсценували вбивство чоловіка, щоб затримати організатора

Українські правоохоронці під час спецоперації запобігли замовному вбивству жителя Донецької області, відомого в злочинному світі, за яке кримінальний авторитет обіцяв заплатити $50 тис., повідомляє Департамент стратегічних розслідувань (ДСР) Національної поліції України.

"Сьогодні, 30 липня, поліцейські за силової підтримки спецпідрозділу ДСР затримали організатора "на гарячому" - прямо під час передання частини обіцяних коштів у сумі $25 тис. Раніше було задокументовано факт передання ще $5 тисяч. Затриманий - 45-річний житель Київської області з кримінальним минулим", - ідеться в оприлюдненому повідомленні.

Недопущення вбивства стало можливим в результаті успішно проведеної спецоперації, яка відбувалася в декілька етапів.

У середу, 29 липня, близько 16:00 на автодорозі Київ-Харків, поблизу міста Пирятина, було інсценовано розстріл чоловіка в салоні автомобіля Mercedes-Benz S-Class. Інформацію було широко поширено в ЗМІ і використано як доказ для замовника злочину.

"Щойно правоохоронці успішно завершили оперативні заходи. Замовника затримали. Розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 14 п. 11, п. 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог бʼє по обʼєкту критичної інфраструктури – мер Харкова

В ГУРі показали президенту Чехії бойові можливості та інноваційний потенціал

Два данські винищувачі F-35 та французький літак-заправник провели навчання на південному сході Гренландії

На Львівщині сталася ДТП із рейсовим автобусом "Відень — Київ", постраждали дев'ять людей

Свириденко та очільник "Нафтогазу" обговорили питання забезпечення газом, особливо у прифронтових регіонах

Освітній процес у Сумській громаді буде дистанційним до 1 лютого

Морозна погода збережеться в Україні найближчими днями, вночі -15-20°, на півночі місцями -21-24°

За попередніми даними вибух у харківській багатоповерхівці має побутове походження

Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, доручив розібратися щодо будинків без опалення в Києві та збільшити обсяг імпорту електрики

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА