Інтерфакс-Україна
11:47 30.07.2020

Кличко: У Києві зафіксовано антирекорд захворювання на коронавірус: за добу 199 нових випадків, 81 із яких - у гуртожитку "КПІ"

2 хв читати

Захворювання на COVID-19 за минулу добу підтвердили в Києві ще у 199 жителів столиці, різке збільшення кількості хворих пов'язано зі спалахом COVID-19 у гуртожитку Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського" (ІСЗЗІ "КПІ"), повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Друзі! За минулу добу коронавірус виявили ще у 199 жителів Києва. Це найбільша кількість за весь період пандемії", - написав Кличко на своїй сторінці у соцмережі Facebook у четвер вранці.

Мер наголосив, що така велика кількість хворих пов'язана зі спалахом коронавірусу в гуртожитку Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації НТУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

"Там за минулу добу зафіксували ще 81 випадок захворювання", - написав Кличко.

До лікарень столиці госпіталізували 19 пацієнтів. Решта перебувають на самоізоляції, під контролем лікарів.

За словами мера, на сьогодні у столиці вже 8 131 підтверджений випадок захворювання на COVID-19. Серед захворілих: 59 жінок віком від 18 до 88 років і дві дівчинки - 7 і 16 років, а також 135 чоловіків віком від 18 до 74 років і троє хлопчиків від 3 до 12 років.

Найбільше випадків захворювання за добу виявили у Солом'янському районі - 95, у Деснянському - 28, у Дніпровському, Оболонському та Голосіївському районах - по 14 випадків.

Як повідомлялося, в Україні знову зростає кількість нових хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 за добу: станом на ранок четверга зафіксовано 1 197 нових випадків, 760 одужали, 23 раніше захворілих людей померли.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад

Зеленський зустрівся з представниками міжнародного бізнесу, фінансових установ та енергетичних компаній

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

Людина загинула через атаку російського БпЛА у Херсоні

Зеленський та Пармелін обговорили можливість додаткового внеску Швейцарії до Фонду енергетичної підтримки України

Оновлена Комісія з міжнародної торгівлі планує перше засідання 26 січня

До дев'яти зросла кількість поранених через російський удар по Запоріжжю – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА