Інтерфакс-Україна
10:37 27.07.2020

У 70 жителів Києва виявили коронавірус за минулу добу, 8 госпіталізували - Кличко

1 хв читати
У 70 жителів Києва виявили коронавірус за минулу добу, 8 госпіталізували - Кличко

Кількість жителів Києва, у яких за минулу добу виявили коронавірус, збільшилася на 70 осіб і станом на ранок понеділка в столиці вже 7690 підтверджених випадків захворювання на COVID-19, повідомив міський голова Віталій Кличко.

"Серед захворілих: 25 жінок віком від 22 до 63 років. І 3 дівчинки від 6 до 9 років. 39 чоловіків віком від 19 до 82 років. І троє хлопчиків від 3 до 8 років", - написав Кличко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За його інформацією, до лікарень столиці госпіталізували 8 пацієнтів. Решта - на самоізоляції, під контролем лікарів.

Найбільше випадків захворювання виявили в Деснянському районі - 13. У Дарницькому - 12 і в Солом’янському районі - 9 випадків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте відкинув припущення, що США залишать Україну без підтримки, а Європу – без оборони - ЗМІ

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА