Інтерфакс-Україна
08:31 07.07.2020

Параметри змін до Конституції в частині децентралізації будуть єдині для всієї України

1 хв читати
Параметри змін до Конституції в частині децентралізації будуть єдині для всієї України

Параметри законопроекту про зміни до Конституції України в частині децентралізації будуть єдиними для всіх регіонів країни, заявив голова комітету Верховної Ради із зовнішньої політики та міжпарламентської співпраці і член політичної підгрупи в Тристоронній контактній групі в Мінську Андрій Костін.

"Ми розуміємо, що питання децентралізації важливе для усього вкраїнського суспільства, і параметри цієї децентралізації будуть єдиними для всієї України", - сказав Костін у понеділок в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

Депутат додав, що цей законопроект, який є частиною зобов'язань України за Мінськими протоколами, наразі перебуває на обговоренні різних членів громадянського суспільства, асоціацій представників місцевого самоврядування у рамках робочої групи, і після завершення консультацій його буде внесено до Верховної Ради

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради

Запущено онлайн-портал для подання проєктів до Американсько-українського інвестфонду відбудови

ДТЕК пояснив помилку щодо терміну повернення е/е на Дніпропетровщині

У Запоріжжі поступово відновлюється водопостачання

Усі міські лікарні Дніпра повністю переведено на генератори - мер

Мобільний зв’язок на Дніпропетровщині та Запоріжчині працює в аварійному режимі через масштабне знеструмлення

Мобільний зв’язок через масштабне знеструмлення в Запорізькій області працює в аварійному режимі

Міненерго підтвердило, що внаслідок атаки РФ по енергетиці майже повністю знеструмлені Дніпропетровська і Запорізька області

"Укрзалізниця" перевела всі потяги в Дніпропетровській та Запорізькій області на резервну теплотягу

На Дніпропетровщині закликали запасатися водою, а в Запоріжжі очікують відновлення водопостачання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА