Інтерфакс-Україна
13:21 03.07.2020

Зеленський підписав закон, що замінює в законодавчих актах поняття "злочин" на "кримінальне правопорушення"

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень".

Як повідомляється на сайті Верховної Ради, закон №3314 був повернений із підписом президента 2 липня.

Верховна Рада проголосувала цей законопроект у другому читанні і в цілому 17 червня.

Згдіно з ухваленим законом у розділі I вносяться зміни до 125 законодавчих актів, згідно з якими слово "злочин" у тексті замінюється словосполученням "кримінальне правопорушення", слова "злочин невеликої тяжкості" замінюються словами "кримінальний проступок", слова "злочин середньої тяжкості" замінюються словами "нетяжкий злочин", а також вносяться інші редакційні корективи, спрямовані на приведення національного законодавства у відповідність до понятійного апарату, яким оперує закон № 2617-VIII.

У розділі II закону встановлюється, що він набуває чинності з дня, що йде за днем його опублікування, але не раніше за набуття чинності законом України від 22 листопада 2018 року №2617-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень".

Серед іншого цей закон скасовує кримінальну відповідальність за керування автомобілем у нетверезому стані, який набув чинності 1 липня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каллас заявила, що війни на Близькому Сході та в Україні мають глобальні наслідки і приносять вигоду РФ

США та Іран продовжують контакти в межах дипломатичних зусиль щодо можливої угоди – ЗМІ

Зміни зон контролю зафіксовано у трьох населених пунктах Сумської області – DeepState

Єврокомісія почала взаємодію з урядом Мадяра: EUR 35 млрд ЄС залежать від виконання 27 умов – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 104 ворожі атаки – Генштаб

США обговорюють можливу нову зустріч з Іраном до завершення двотижневого перемир'я – ЗМІ

Сибіга обговорив із представницею генсека ООН з питань дітей і збройних конфліктів повернення депортованих до РФ українських дітей

Мадяр заявив про намір зустрітися із Зеленським та налагодити відносини з Україною – ЗМІ

Зеленський: Україна вперше в історії достатньо озброєна, щоб захищатися від російських ударів

ОВА: На Сумщині внаслідок російської атаки загинув водій цивільної вантажівки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА