Інтерфакс-Україна
07:01 22.06.2020

У Києві відбувся марш рівності і марафон союзників ЛГБТ

1 хв читати
У Києві відбувся марш рівності і марафон союзників ЛГБТ

У Києві 21 червня відбувся "Марш рівності онлайн" на Хрещатику і "Марафон союзників і союзниць ЛГБТ+", повідомила організація "КиївПрайд".

"КиївПрайд спільно з Dronarium і Saatchi & Saatchi Україна запустили над Києвом величезний райдужний прапор. Ця акція стала частиною Маршу рівності Online і символізувала Прайд у місті. Дрон з прапором кружляв центральними вулицями Києва і облетів пам'ятки української столиці", - йдеться в повідомленні.

Протягом усієї онлайн-дії глядачі і глядачки могли залишати власні мітки на гугл-картах з гаслами за права ЛГБТ+, світлинами плакатів і різними іншими посланнями.

Марш Рівності повинен бути відбутися 21 червня, однак був перенесений у зв'язку з пандемією коронавірусу і карантинними обмеженнями.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради

Запущено онлайн-портал для подання проєктів до Американсько-українського інвестфонду відбудови

ДТЕК пояснив помилку щодо терміну повернення е/е на Дніпропетровщині

У Запоріжжі поступово відновлюється водопостачання

Усі міські лікарні Дніпра повністю переведено на генератори - мер

Мобільний зв’язок на Дніпропетровщині та Запоріжчині працює в аварійному режимі через масштабне знеструмлення

Мобільний зв’язок через масштабне знеструмлення в Запорізькій області працює в аварійному режимі

Міненерго підтвердило, що внаслідок атаки РФ по енергетиці майже повністю знеструмлені Дніпропетровська і Запорізька області

"Укрзалізниця" перевела всі потяги в Дніпропетровській та Запорізькій області на резервну теплотягу

На Дніпропетровщині закликали запасатися водою, а в Запоріжжі очікують відновлення водопостачання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА