Інтерфакс-Україна
08:48 13.06.2020

На Буковині рятувальники тимчасово зменшили загрозу прориву дамби

1 хв читати
На Буковині рятувальники тимчасово зменшили загрозу прориву дамби

У Чернівецькій області в ніч з п'ятниці на суботу в результаті підмивання виникла загроза руйнування дамби, а станом на ранок рятувальникам вдалося тимчасово зменшити загрозу прориву, повідомила прес-служба Держслужби з НС.

"12 червня близько 23:00 поблизу с. Банилів Вижницького району на р. Черемош у результаті підмивання дамби виникла загроза її руйнування", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що зміцнювали дамбу спільними зусиллями підрозділи ДСНС і представники органів місцевої влади та населення. "Всього для зміцнення дамби використано близько 1 тис. мішків щебню (близько 20 тонн) і 12 м3 лісоматеріалів", - йдеться в повідомленні.

Станом на ранок 13 червня, о 05:00 роботи з укріплення дамби були завершені.

"Загроза прориву дамби тимчасово відсутня. Спостерігається поступове зниження рівня води", - повідомили рятувальники.

До проведення робіт залучалося 52 людини і 9 одиниць техніки з них від ДСНС 41 працівник особового складу та 5 одиниць техніки.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 203 ворожі атаки – Генштаб

Харків атакували російські БпЛА, спалахнула пожежа

Чотири колишні оманські танкери залучені до вивезення СПГ із підсанкційного проєкту РФ – ЗМІ

МЗС: 117 заяв уже схвалено в межах нової дистанційної послуги оформлення РНОКПП для дітей за кордоном

Заплановану на завтра атаку на Іран відкладено після звернення лідерів країн Перської затоки – Трамп

У Деснянському районі столиці чоловік під час конфлікту здійснив постріли, розпочато кримінальне провадження за фактом хуліганства – поліція

У Чернігові через російський удар по приватному сектору постраждали двоє людей

Сибіга подякував Угорщині за скасування рішення про депортацію та заборону на в'їзд для інкасаторів Ощадбанку

Зеленський щодо змін у дипломатичному корпусі: Найближчими тижнями ми будемо це все вирішувати

Адвокати Єрмака подали апеляцію на запобіжний захід

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА