Інтерфакс-Україна
07:12 04.06.2020

Зеленський має намір додати будівництво гуртожитків до програми "Велике будівництво"

1 хв читати
Зеленський має намір додати будівництво гуртожитків до програми "Велике будівництво"

Президент України Володимир Зеленський має намір обговорити з Міністерством інфраструктури, прем'єром і Міністерством регіонального розвитку приєднати до програми "Велике будівництво" будівництво гуртожитків, повідомила прес-служба Офісу президента.

"Ми зараз будемо говорити з Міністерством інфраструктури, прем'єром і Мінрегіоном про те, щоб в" Велике будівництво "додати споруди гуртожитків в Україні", - заявив президент під час робочої поїздки в Хмельницьку область, де він оцінював стан реалізації програми.

Він зазначив, що під час зустрічі з ректорами провідних вузів 2 червня йому розповіли про одну з великих проблем вищої освіти - відсутність студентських гуртожитків з якісними умовами.

Він зазначив, що в рамках програми передбачено будівництво в кожному регіоні п'яти шкіл, дитсадків і спорткомплексів. Водночас, глава держави висловив побажання здати в експлуатацію всі навчальні заклади до першого вересня.

"Можливо, всі не будуть готові через коронавірус. Але в більшості своїй мають бути", - підкреслив президент.

"Наша стратегія дуже проста: за ці п'ять років, які нам надав народ України і Бог, побудувати максимальну кількість таких інфраструктурно важливих об'єктів", - додав він.

Також Зеленський ознайомився з ходом будівництва дитячого садка в с.Давидковці Хмельницького району. Президенту розповіли, що загальна вартість проекту становить понад 27 млн грн. на сьогодні будівля готова на 65%, і до першого вересня об'єкт здадуть в експлуатацію.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих внаслідок ракетно-дронової атаки на Київ зросла до 32 - Кличко

Льодову арену у Білій Церкві пошкоджено внаслідок ворожої ракетно-дронової атаки - НОК

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА