20:58 03.06.2020

ВООЗ оголосила про відновлення клінічних випробувань гідроксихлорохіну

2 хв читати
ВООЗ оголосила про відновлення клінічних випробувань гідроксихлорохіну

У Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) у середу оголосили про відновлення клінічних випробувань протималярійного препарату - гідроксихлорохіну - від коронавірусу нового типу.

Глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус заявив під час брифінгу, що після "аналізу доступних даних зі смертності "експерти дійшли висновку, що "немає причин відмовлятися від плану" клінічних випробувань.

Подібні випробування були припинені понад тиждень тому - після публікації дослідження медичним виданням The Lancet. У ВООЗ тоді заявили, що припиняють випробування препарату доти, "поки не будуть отримані дані про безпеку" використання гідроксихлорохіну при лікуванні COVID-19.

Гідроксихлорохін - протималярійний препарат, який існує вже не одне десятиліття. У багатьох країнах в останні місяці його використовують для лікування коронавірусу COVID-19. Прихильники такої терапії зазначають, що йдеться про препарати, властивості і можливі побічні ефекти яких відомі вже багато десятиліть. За їх досвіду, при правильному застосуванні гідроксихлорохін дійсно допомагає хворим. Один із найбільш видних прихильників такої терапії - французький професор Дідьє Раульт.

Однак багато вчених закликали до обережності при використанні гідроксихлорохіну. Так, в Європейському агентстві лікарських засобів заявляли, що гідроксихлорохін як і хлорохін не слід використовувати проти COVID-19, окрім як у клінічних випробуваннях і в надзвичайних ситуаціях загальнонаціонального масштабу.

Раніше президент США Дональд Трамп розповів, що приймає гідроксихлорохін, щоб не захворіти коронавірусом. Президент зазначив, що в США цей препарат приймають багато лікарів і люди, що працюють в місцях, де високий ризик зараження.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: У лютому українські дрони уразили та знищили цілей противника на 22% більше порівняно із січнем

Пасажир, який потрапив під потяг на станції метро "Вирлиця", загинув

Дрони ГУР атакували НПЗ в Самарській області РФ - джерела

УЧХ протягом лютого видав у Херсоні понад 21 тис. продуктових наборів

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА