08:36 31.05.2020

На Буковині 30 травня лабораторно підтвердили 43 нових випадки коронавірусу, загальна кількість хворих досягла 3349 людей

1 хв читати

За суботу, 30 травня, в Чернівецькій області лабораторно підтверджено 43 нових випадки захворювання коронавірусом, загальна кількість хворих досягла 3349 людей, повідомив глава облдержадміністрації Сергій Осачук.

"24 буковинці сьогодні, 30 травня, подолали COVID-19. Разом із тим, є 43 нових випадки захворювання коронавірусом. Лабораторний центр досліджував 396 зразків", - написав він на своїй сторінці в Фейсбук у суботу ввечері.

Загальна чисельність інфікованих в області від першого встановленого випадку становить 3349 осіб.

Осачук зазначив, що однією з умов для пом'якшення карантину в області є такий показник, як інцидентність - кількість нових випадків за останні 7 днів. Він повинен становити не більше 12 на 100 тис. населення.

"На Буковині цей показник сьогодні перевищено майже втричі. Тому не втомлююся просити вас про уважність й обачність", - підкреслив голова ОДА.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посланець Трампа планує відвідати Москву – ЗМІ

Заяву Маска про кібератаку на платформу X з України спростовують

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Держсекретар США прибув до Саудівської Аравії на переговори з Україною

Президент повертається після візиту в Саудівську Аравію, а українська делегація залишається для переговорів з представниками США

Зеленський повертається в Україну після візиту до Саудівської Аравії

Президент України Володимир Зеленський завершив візит до Саудівської Аравії та повертається в Україну, повідомив його радник Дмитро Литвин журналістам

Будь-яка мирна угода означатиме для Укаїни територіальні поступки - Рубіо

Маск обвинувачує Україну у причетності до кібератаки на його соцмережу X

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА