07:31 24.05.2020

Правоохоронці ліквідували канал доставки наркотичних засобів з Єгипту в Україну

1 хв читати
Правоохоронці ліквідували канал доставки наркотичних засобів з Єгипту в Україну

Правоохоронці ліквідували великий канал доставки прекурсорів з Єгипту в Україну за допомогою авіатранспорту, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

"Наш співвітчизник, протягом 2019-2020 років організував і здійснював контрабанду поставки прекурсору з Єгипту в Україну авіаційним шляхом. За допомогою наркокур'єрів і через міжнародні поштові відправлення прекурсор "псевдоефедрин" в особливо великих розмірах потрапляв в Україну. Щомісячні поставки цього прекурсору досягали до 10 кг", - йдеться в повідомленні на офіційному сайті МВС у суботу.

Підозрюваному пред'явлено підозру в організації контрабанди прекурсорів в особливо великих розмірах (ч.3 ст.305 КК), а також незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні прекурсорів в особливо великих розмірах з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин (ч.3 ст. 311 КК ).

Також організатору вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, яке буде розглянуто Печерським районним судом Києва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула в Одесі внаслідок атаки російських БпЛА – ОВА

Росіяни провели масовану атаку БпЛА в Одеській області - ОВА

Мерц повідомив, що ХДС, ХСС і СДПН звільнять оборонні витрати від обмежень і створять фонд у 500 млрд євро

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 225 одиниць живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 97 ворожих атак - Генштаб

Дуда шкодує, що американська допомога Україні призупинена

Трамп планує оголосити про підписання угоди щодо корисних копалин з Україною під час виступу у Конгресі

Підрозділи Сил оборони успішно уразили полігон окупантів на херсонському напрямку, ліквідовано близько 30 військових

Уряд Канади офіційно оголосив про введення 25% тарифів на американські товари, Трамп загрожує збільшити відповідний тариф вдвоє

Зеленський про рішення Єврокомісії щодо захисту Європи: Для нас це передусім додаткова ППО

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА