Інтерфакс-Україна
09:42 23.05.2020

У Києві сьогодні пом'якшувати карантин неможливо, але ситуація може змінитися найближчими днями

1 хв читати
У Києві сьогодні пом'якшувати карантин неможливо, але ситуація може змінитися найближчими днями

Показники інцидентності (кількість нових випадків Covid-19 за останні 7 днів на 100 тис населення повинна бути менше 12) не дозволяють нині переходити до ослаблення карантинних обмежень в Києві, заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

"Зараз в Києві показник інцидентності перевищує 12 і перебуває на рівні 15. Звичайно, якщо ми говоримо про сьогоднішній день, перехід до другого етапу пом'якшення поки неможливий", - сказав Степанов на онлайн брифінгу в суботу в Києві, відповідаючи на питання про можливий запуск роботи метрополітену в столиці 25 травня.

При цьому він підкреслив: "Але я не виключаю, що ситуація може змінитися найближчими днями. Буде тоді прийнято відповідне рішення на регіональної комісії ТЕБ та НС і можуть бути зміни".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські виробники цементу потребують рівних умов з європейськими колегами в рамках запровадження СВАМ

Зеленський прибув до Швейцарії, орієнтовно о 13:00 планується зустріч із Трампом – прессекретар

Кабмін звільнив 5 заступників міністра оборони

Верховний суд залишив без руху касаційну скаргу за позовом до НВМК про скасування дозволу на виконання будівельних робіт

Президент Зеленський на шляху до Давосу – радник

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 113 голосів

Генпрокурор призначив обирати керівника САП адвоката Шевчука, причетного до незаконної переправки ухилянтів за кордон – ЦПК

Віткофф: створення зони "вільної від мит" на території України може стати "переломним моментом" для економіки країни

Україна виправила липневу помилку з НАБУ, партнерам варто виправити помилки щодо непоставки ракет – віцепрем’єр Качка

Радник британського прем'єра Павелл вважає, що війна РФ та України не закінчиться нічиєю перемогою, перемовини є ключовими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА