Інтерфакс-Україна
07:58 16.05.2020

Трамп повідомив про розробку в США найшвидшої в світі ракети

1 хв читати
Трамп повідомив про розробку в США найшвидшої в світі ракети

Американський президент Дональд Трамп у п'ятницю заявив, що США триває робота над ракетою, яка літатиме в 17 разів швидше, ніж наявні.

"Ми називаємо її "супер-пупер" ракетою. І я чув, що вона в 17 разів швидше, ніж ті, що є зараз", - сказав Трамп в Білому домі.

За його словами, одночасно Росія має в своєму розпорядженні ракети в 5 разів швидше за звичайні, а Китай веде розробки над ракетами, здатними рухатися в 5 - 6 разів швидше, ніж наявні моделі. Трамп не уточнив, які саме ракети він має на увазі, але підкреслив, що ракета, яка розробляється США, є найшвидшою в світі.

При цьому він підкреслив, що США не мають іншого виходу зважаючи на наявність у них "суперників".

На початку лютого цього року стало відомо, що адміністрація президента США Дональда Трампа пропонує в 2021 фінансовому році витратити $ 3,2 млрд на продовження розробки гіперзвукових ракет.

У другій половині березня Пентагон оголосив про успішне випробування на Гавайських островах ракети, здатної рухатися зі швидкістю в кілька разів більше швидкості звуку.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА