Інтерфакс-Україна
12:53 15.05.2020

Київ готовий відновити роботу метро, щойно уряд це дозволить - мер

1 хв читати
Київ готовий відновити роботу метро, щойно уряд це дозволить - мер

Міська влада Києва готова відкрити метрополітен, щойно уряд дозволить відновити його роботу, заявив мер української столиці Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу в п'ятницю.

"Щодо метро. Ми готові будемо відновити його роботу, тільки-но уряд дозволить це зробити. Доки метрополітен не перевозив пасажирів, у ньому тривали всі необхідні роботи з утримання інфраструктури - заміна рейок, шпал, ремонт ескалаторів, вагонів, оновлення вентиляційного обладнання тощо", - сказав Кличко.

За його словами, розпочали роботи за програмою доступності на станціях "Лук'янівська" і "Сирець". "Зокрема, там передбачено облаштування тактильних смуг, навігації та заміну вхідних груп для вільного доступу маломобільних громадян", - розповів Кличко.

Він також зазначив, що регулярно проводилася дезінфекція в метрополітені - потягів, вестибюлів, кас і платформ на станціях, і заявив, що після відновлення роботи підземки ці заходи посилять. "Ми готуємося до відновлення роботи метрополітену", - сказав Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна закликає Раду керуючих МАГАТЕ відреагувати на атаку РФ та і вирішити питання присутності Росії в Раді - Сибіга

Міненерго призначило Гавву виконувачем обовʼязків глави "Оператора ринку"

Свириденко: станом на зараз наявного продовольства в Україні достатньо

Глава МВС: майже 15 тис. звернень на лінію 112 щодо відсутності тепла та електрики поступило зі столиці і Київщини

Удари РФ порушили роботу кількох важливих для ядерної безпеки електропідстанцій, ЧАЕС знеструмлена –- МАГАТЕ

НАБУ: завершено слідство по операції "Чисте місто"

Координаційний штаб повідомив про 2080 військових та 230 цивільних, повернутих за рік за обмінами

В Україну надійшла партія допомоги від уряду Італії – Кулеба

Федоров: цього місяця 40 тисяч перехоплювачів буде поставлено у військо

Міністр оборони України анонсував запуск "революційного проєкту" керування дронами Mission control

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА