Інтерфакс-Україна
16:13 12.05.2020

"Нова пошта Глобал" запускає доставку посилок з AliExpress автомобілями

2 хв читати
"Нова пошта Глобал" запускає доставку посилок з AliExpress автомобілями

Компанія "Нова пошта Глобал" (Nova Poshta Global, NPG), що входить до групи компаній "Нова пошта", розширює способи доставки з Китаю, протестувавши доставку посилок з AliExpress автомобілем.

Як повідомила прес-служба компанії у вівторок, минулого тижня вантажівка з посилками AliExpress виїхала з китайського міста Урумчі й подолала відстань у майже 6 тис. км, перш ніж 12 травня потрапила на сортувальну станцію в Києві.

"Нова пошта Глобал" зазначає, що це був перший такий рейс, в автомобілі приїхали 7467 посилок з AliExpress для клієнтів "Нової пошти".

"Тестова відправка показала, що дотриматися запланованого терміну доставки вантажівкою реально. Загалом шлях з Урумчі до Варшави тривав шість днів і ще два дні до Києва. Транзитне та митне оформлення відбулося швидко. Ми продовжуємо впроваджувати технологію мультимодальної доставки та тестувати нові види транспорту й маршрути для максимального прискорення термінів доставки для наших клієнтів", - цитує прес-служба директора "Нової пошти Глобал" Юрія Беневітського.

Доставляти посилки з AliExpress компанія тепер зможе трьома можливими способами: літаком, поїздом і автомобілем.

Як повідомлялося, компанія "Нова пошта Глобал" відзначає зростання обсягів замовлень українців з AliExpress на 28% порівняно з квітнем минулого року.

"Нова пошта Глобал" (раніше Nova Poshta International) з 2015 року надає послуги міжнародної експрес-доставки, входить до групи компаній "Нова пошта". "Нова пошта Глобал" розвиває сервіс NP Shopping - доставку з інтернет-магазинів США, Китаю, Великої Британії та Польщі, надає послуги з імпорту та експорту для бізнесу і можливість здійснити відправлення з будь-якого відділення "Нової пошти" до більшості країн світу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА