Інтерфакс-Україна
07:43 06.05.2020

Південна Корея зробила США кращу пропозицію в переговорах з оборонних витрат

2 хв читати
Південна Корея зробила США кращу пропозицію в переговорах з оборонних витрат

Південна Корея вже зробила найкращу з можливих пропозицій у переговорах про розподіл витрат на утримання американського контингенту на Корейському півострові, повідомляє агентство Ренхап з посиланням на дипломатичне джерело.

"Я не можу назвати цифру, але міністр закордонних справ вже сказала, що ця пропозиція була найкращою з можливих", - заявив обізнаний співрозмовник агентства.

Уточнюється, що маються на увазі зауваження глави МЗС Кан Ген Хва, зроблені минулого тижня, про те, що 13% збільшення від торішньої угоди про розподіл витрат на оборону є найкращою пропозицією з тих, що може зробити Сеул.

Джерело агентства зазначає, що, незважаючи на заяви Вашингтона про свою гнучкість у переговорах з Південною Кореєю, з початку квітня було досягнуто незначного прогресу.

"З початку квітня великих змін не відбулося. Ми не маємо ні найменшого уявлення про те, про яку гнучкість йдеться в США", - підкреслив він.

У вівторок Марк Кнаппер, заступник помічника держсекретаря США у справах Кореї і Японії, знову закликав Вашингтон до гнучкості, підкресливши, що США досі були "дуже гнучкими".

Після цих повідомлень президент США Дональд Трамп підтвердив відмову Вашингтона від запропонованого Сеулом збільшення витрат, заявивши, що Південна Корея повинна заплатити "великий відсоток за те, що ми робимо" там.

Відмова Трампа посилила побоювання, що напруженість навколо витрат на оборону може підірвати альянс двох країн саме тоді, коли Сеулу і Вашингтону необхідно зосередитися на просуванні переговорів з денуклеаризації Північної Кореї, які зайшли в глухий кут і зміцненні миру на Корейському півострові.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія наполягатиме на участі голосуванні українців в РФ та на окупованих територіях для невизнання виборів – Зеленський за даними розвідки

Зустріч з Трампом буде публічною – Зеленський

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

Прокуратура: у Києві щонайменше 27 постраждалих, серед них діти 9 та 16 років, один загиблий

УЧХ працював на ліквідації наслідків російських повітряних атак у Харкові та Умані

Злочинну групу із числа нардепів викрито на отриманні неправомірної вигоди за голосування - НАБУ

Росія, імовірно, розміщує "Орєшнік" на колишній авіабазі на сході Білорусі – ЗМІ

Волонтер Стерненко закликає зняти заборону на роботу дронів-перехоплювачів у великих містах

Трамп і Зеленський зустрінуться на курорті Палм-Біч у неділю о 22:00 за київським часом

Міноборони переходить до цифрового обліку та моніторингу пального

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА