Інтерфакс-Україна
16:41 28.04.2020

Нардеп на сайті Кабміну створив петицію, яка вимагає відкрити метро у Києві

1 хв читати
Нардеп на сайті Кабміну створив петицію, яка вимагає відкрити метро у Києві

Народний депутат Олексій Гончаренко фракції "Європейська солідарність" створив на сайті Кабінету Міністрів петицію, яка вимагає негайно відновити роботу метрополітену в Києві.

"Створив петицію на сайті Кабміну з вимогою відкрити столичний метрополітен негайно", - повідомив Гончаренко у своєму Telegram-каналі у вівторок.

Депутат вважає "знущанням змушувати медиків пішки по п’ять кілометрів йти на роботу", змушувати тих, хто забезпечує містян продуктами харчування, ліками, "шукати можливості якось дістатися до потрібного місця".

Він наголосив, що досвід Швеції, Великої Британії та Іспанії доводить, що для ефективної боротьби з коронавірусом не потрібно йти на такі радикальні заходи, як закриття метрополітену.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

14 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти за добу втратили 1440 осіб та 402 од. спецтехніки – Генштаб

Орбан переобраний лідером партії "Фідес" попри падіння її рейтингу та зростання підтримки опозиції

На пункті пропуску "Краківець" прикордонники виявили незадекларовану коштовну техніку на понад 1 млн грн – ДПСУ

Франція та Італія виступили проти ініціативи ЄС готувати торговельні угоди англійською мовою – ЗМІ

Литва, Польща та Франція готуються до навчань поблизу Сувальського коридору – ЗМІ

У Ірпені 47-річного чоловіка затримали за стрілянину в бік перехожих – поліція

Сили оборони відбили з початку доби 179 ворожих атак – Генштаб

Стармер повідомив Рютте про підготовку плану оборонних інвестицій до саміту НАТО в Анкарі – ЗМІ

Зеленський очікує від перемовин у Європі рішень щодо далекобійності, ППО та санкцій проти РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА