В Одеській області підтверджено ще 20 випадків Covid-19, із них 12 в Подільську

20 нових випадків коронавірусної хвороби Covid-19 зафіксовано в Одеській області, з них 12 - в м.Подільськ і два - в обласному центрі, повідомив глава Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций з посиланням на дані Одеського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України.
"В Одесі - дві людини 1949 р.н. і 1998 р.н. У Подільську - дванадцять людей віком від 31 до 67 років. У Чорноморську - три людини від 57 до 87 років. В Арцизі - 24-річний пацієнт. В Ананьївському районі - 46-річний пацієнт. У Саратському районі - 61-річний пацієнт", - написав Куций на своїй сторінці в Facebook у неділю.
Він зазначив, що за тиждень кількість пацієнтів збільшилася вдвічі.
"Вірус поширюється далі. Але пік, за даними Міністерства охорони здоров'я України, буде в наступні два тижні. Закликаю всіх жителів Одеської області суворо слідувати рекомендаціям медиків і зменшити кількість соціальних контактів", - написав глава обладміністрації.
Як повідомлялося, в Україні станом на 9.00 четверга, 16 квітня, зафіксовано 4 тис 161 випадок захворювання Covid-19, кількість видужалих досягла 186, померлих - 116. Протягом 15 квітня було отримано 397 повідомлень про нові підтверджені випадки захворювання, кількість летальних випадків зросла на вісім, випадків одужання - на 43.
На Одеську область, зокрема, доводилося 73 нових випадки захворювання, з них три - за минулу добу.