Інтерфакс-Україна
15:31 04.04.2020

У Рівненській області від коронавірусу вилікувалися дві жінки, ще 21 людина з підозрою на Covid-19 - голова ОДА

1 хв читати

У Рівненській області станом на ранок суботи від коронавірусу вилікувалися дві жительки с.Тинне, ще у 21 людини перевіряють підозру на Covid-19, повідомив голова обласної державної адміністрації Віталій Коваль.

"Наразі в області офіційно підтверджено 31 випадок захворювання Covid-19, з яких 4 летальних. Є перші новини про одужання в Рівненській області. Дві жінки з з с. Тинне, яким був встановлений діагноз COVID-19, вилікувалися. За результатами двох ПЛР-тестів коронавірус у них не виявлено", - написав Коваль на сторінці у Фейсбуці в суботу.

Також, за його словами, наразі Рівненський обласний лабораторний центр за допомогою ПЛР-тестів перевіряє 21 підозру на Covid-19. Загалом із початку спалаху коронавірусу в області лабораторно обстежили 187 підозр.

Як повідомлялося, станом на 10:00 4 квітня Україні зафіксовано 1096 випадків інфікування корона вірусом Covid-19, 28 осіб померли, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА