Інтерфакс-Україна
21:45 30.03.2020

У штаті Нью-Йорк кількість хворих COVID-19 становить понад 65 тис. осіб

1 хв читати

Губернатор американського штату Нью-Йорк Ендрю Куомо заявив, що в штаті налічується 66497 пацієнтів, у яких діагностовано COVID-19, повідомляє в понеділок британський телеканал Sky News.

За словами губернатора, ця цифра в десять разів перевищує дані штату Каліфорнія, який займає друге місце з поширення коронавірусної інфекції в США.

Нині в Нью-Йорку померли 1218 пацієнтів з вірусом COVID-19.

Всього станом на 30 березня в США зареєстровано 152 631 випадок зараження новим коронавірусом, а також 2817 летальних випадків. Повністю вилікувалися 5211 людей. США очолюють список країн з найбільшою кількістю заражених COVID-19, друге місце займає Італія, а за нею розташувалася Іспанія.

Китай, де в кінці минулого року почалося поширення нового коронавірусу, перемістився на четверте місце.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА