08:26 26.03.2020

Лейтенант медслужби постане перед судом за ДТП, в якій постраждала 12-річна дівчинка

1 хв читати
Лейтенант медслужби постане перед судом за ДТП, в якій постраждала 12-річна дівчинка

До суду направлено обвинувальний акт щодо лейтенанта медслужби Головного військово-медичного клінічного центру Держприкордонслужби України за порушення правил безпеки дорожнього руху, в результаті чого постраждала 12-річна дівчинка, яка перетинала проїзну частину через нерегульований пішохідний перехід, повідомили в прес-службі Державного бюро розслідувань.

За інформацією Бюро, оприлюдненою в четвер уранці, обвинувальний висновок до суду направлено за ч.2 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження) КК України.

"25 квітня 2019 року військовослужбовець, рухаючись на автомобілі "Nissan Qashqai" по проспекту Науки у місті Києві, здійснив наїзд на 12-ти річну дівчинку, яка перетинала проїзну частину на нерегульованому пішохідному переході. Дитина отримала тяжкі тілесні ушкодження та досі перебуває у лікарні", - сказано в повідомленні.

У ДБР підкреслили, що в разі доведення провини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами терміном до 3 років або без такого.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління ДБР, розташованого в Києві. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала військова прокуратура Київського гарнізону Центрального регіону України.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Морський порт і НПЗ у російському Туапсе атакували дрони ГУР – джерело

Президент KSE Милованов: в Міносвіти не сприймають серйозно пропозицію про приватизацію Києво-Могилянської академії

Прем'єр Румунії підтримав підвищення витрат на оборону, але проти відправки військ в Україну

В Румунії затримали проросійського кандидата в президенти Джорджеску

Рада визнала результати навчання, здобутих громадянами України за кордоном - нардеп

У Львівській області за минулу добу зафіксували 108 займань сухої трави, на 7 осіб складено адмінпротоколи

Угодою з США враховано інтереси євроінтеграції України і співпрацю з міжнародними фінорганізаціями - Шмигаль

Держмитслужба України та міжнародна асоціація REACT підписали меморандум про боротьбу з контрафактом

Після підписання попередньої угоди Україна і США розпочнуть роботу над наступною угодою про створення Інвестиційного фонду відбудови - Шмигаль

Київ передав на фронт 45 купольних систем РЕБ для захисту від безпілотників – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА