Інтерфакс-Україна
08:32 17.03.2020

На батьківщину повернулися 46 українців-членів екіпажу з круїзного лайнера Diamond Princess

1 хв читати
На батьківщину повернулися 46 українців-членів екіпажу з круїзного лайнера Diamond Princess

Українці - члени екіпажу круїзного лайнера Grand Princess пройшли карантин і повернулися з США, повідомили в прес-службі Міністерства охорони здоров'я України.

"В аеропорту "Бориспіль" приземлився борт з 46 українцями з круїзного лайнера Diamond Princess. Усі вони пройшли лабораторне тестування на COVID-19, коронавірусу у них не виявлено", - сказано в повідомленні на сторінці відомства в Фейсбук у понеділок увечері.

У міністерстві підкреслили, що всі особи витримали карантин протягом інкубаційного періоду 14 днів і "більше не мають потреби в додаткових дослідженнях".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сумська ОВА: Ворог системно б'є по паливній інфраструктурі, щоб ускладнити логістику

Ворожі безпілотники пошкодили сортувальний хаб "Нової пошти" у Сумах, постраждалих немає

Завершено розслідування щодо Януковича за узурпацію влади і злочини проти Майдану – генпрокурор

Окупанти посилили тиск на Родинське та просуваються в околицях Костянтинівки – DeepState

УЧХ провів серію вебінарів для жінок-підприємиць

Сирський та начальник Штабу оборони ЗС Румунії обговорили питання моніторингу та координації дій

Перехід "Дякове" через кордон з Румунією на Закарпатті до середини дня середи не працюватиме – Держприкордонслужба

Поліція: Суд виніс вирок у справі зґвалтування та вбивства семирічної дівчинки – довічне ув'язнення

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА по Запоріжжю

До 52% знизилася частка українців, які допускають втручання президента в роботу Кабміну і Ради під час війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА