Інтерфакс-Україна
14:58 08.03.2020

В Ірані за добу зафіксовано 49 випадків летального результату від коронавірусу

1 хв читати
В Ірані за добу зафіксовано 49 випадків летального результату від коронавірусу

Представник МОЗ Ірану Кіануш Джаханпур заявив, що в Ірані за останні 24 години зафіксовано ще 49 випадків летального результату від коронавірусу, і кількість померлих від захворювання досягла 194 осіб, передає в неділю турецьке видання "Сабах".

Загалом зафіксовано 6566 випадків захворювання.

Найбільше коронавірус зачепив Тегеран - 1539 випадків. Тим часом, зазначає "Сабах", понад 300 випадків відзначено в провінції Мазендаран - популярному районі для туристів на березі Каспійського моря.

"Мазендаран - нагорі списку (небезпечних районів - ІФ), оскільки (в даному випадку - ІФ) не було введено необхідних обмежень на пересування всередині країни", - сказав Джаханпур.

Він зазначив, що хоча іранська влада, щоб стримати поширення коронавірусу, призупинила до початку квітня роботу шкіл і університетів, через швидкі свята буде спостерігатися зростання тих, хто подорожує, особливо в популярні райони на півночі Ірану.

Однак, повідомляє "Сабах", в низці іранських провінцій в Північному і Центральному Ірані вже заявили, що не здаватимуть житло туристам.

Загалом, зазначає видання, на Близькому Сході відзначено понад 6,9 тис.випадків зараження коронавірусом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп задоволений розмовою з Путіним та сподівається на швидку роботу над повним припиненням вогню

Макрон після розмови між Трампом і Путіним наголосив на необхідності міцного припинення вогню та переговорів лише за участі України

МЗС України рішуче засуджує замах на президента Сомалі

Шольц: Згода Путіна призупинити атаки на енергетичну інфраструктуру України "може стати важливим першим кроком" на шляху до миру

Шольц після переговорів з Макроном: Ми обидва погоджуємося, що Україна може покластися на нас

Італія та Іспанія не готові підтримати план ЄС щодо збільшення військової допомоги Україні

ЄС, держави-члени та партнери запускають III фазу "U-LEAD з Європою": 62 млн євро спрямують на посилення місцевого самоврядування та розвиток

В Кремлі стверджують, що Путін після розмови з Трампом дав команду призупинити удари по енергоінфраструктурі і провести обмін полоненими

Білий Дім після розмови Трампа і Путіна: США та РФ прагнуть поліпшити двосторонні відносини

У Генштабі спростували інформацію про просування окупантів вглиб Сумської області

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА