Інтерфакс-Україна
20:53 25.02.2020

Місцезнаходження незаконно засудженої в Криму 64-річної українки Довгополої невідомо

1 хв читати
Місцезнаходження незаконно засудженої в Криму 64-річної українки Довгополої невідомо

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова просить російського омбудсмена Тетяну Москалькову вжити заходів для встановлення місцезнаходження українського політв'язня Галини Довгополої.

"З початку лютого 2020 року немає офіційного підтвердження, де саме на території РФ міститься незаконно ув'язнена громадянка України Галина Довгопола", - написала Денісова на сторінці в Фейсбуці.

Денісова повідомила, що Довгополу незаконно затримали 27 листопада 2019 року силовики РФ на тимчасово окупованій території Криму, а згодом заарештували за нібито державну зраду. Омбудсмен зазначила, що останнє відоме місце утримання громадянки України - "ФКУ СІЗО 2 ФСВП Росії у м.Москва".

"Звертаюся до уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової вжити заходів для підтвердження місцезнаходження Галини Довгополої, а також перевірити дотримання прав, адже рідним і адвокатам досі не вдалося дізнатися про стан її здоров'я, забезпечення правової та медичної допомоги", - сказано в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Кредит ЄС на EUR90 млрд зміцнює обороноздатність України та є стратегічним кроком для безпеки Європи

Сибіга привітав рішення Євроради: попри сподівання РФ, підтримка з боку Європи не послабшає

ЗСУ: У 2025р зафіксовано більше 6,5 тис випадків застосування росіянами небезпечних хімічних речовин на полі бою

Європейські лідери схвалюють надання кредиту для України

ЦПД: Кремль формує готовність суспільства до продовження війни, незважаючи на нібито "прагнення до миру"

ОК "Північ": ворог двома "Геранями-2" обстріляв житловий масив Новгорода-Сіверського, поранено цивільного

Україна не закриє жодну церкву, йдеться про те, щоб УПЦ відмовилася від афілійованості з РФ – Ковальська

Галущенко і Гринчук опублікували електронні декларації, які подаються при звільненні

Заступниця голови ОП Ковальська: 704 релігійні об’єкти постраждали в результаті агресії РФ

Заступниця голови ОП Ковальська: Планується, що до кінця року до ГКУС приєднаються ще 7 іноземних вишів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА