Інтерфакс-Україна
20:30 30.01.2020

Пріоритетні заходи двостороннього діалогу обговорили заступник голови Офісу президента України та заступник глави МЗС Азербайджану

1 хв читати
Пріоритетні заходи двостороннього діалогу обговорили заступник голови Офісу президента України та заступник глави МЗС Азербайджану

Заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква провів зустріч із заступником міністра закордонних справ Азербайджанської Республіки Халафом Халафовим, під час якої співрозмовники обговорили пріоритетні заходи двостороннього діалогу на найближчу перспективу.

"Ігор Жовква відзначив важливість реалізації Україною та Азербайджаном спільних проектів, передусім в інфраструктурній та енергетичній галузях. Халаф Халафов підтвердив налаштованість Азербайджану поглиблювати практичну співпрацю з Україною в усіх сферах, що становлять взаємний інтерес, а також високо оцінив дієву співпрацю двох держав на міжнародній арені", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті глави держави в четвер увечері.

Згідно з інформацією, особливу увагу під час зустрічі було приділено обговоренню очікуваних результатів 12-го засідання спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва, що відбувається в Києві 30-31 січня 2020 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Правоохоронці припинили схему з подрібнення бізнесу й відшкодували в держбюджет 25 млн грн податків

САП вимагає визнати необґрунтованими активи колишнього начальника Кременчуцького РТЦК

Близько 12,5 тис. багатодітних сімей отримають одноразову матеріальну допомогу в розмірі 7500 грн – КМДА

Майже половина компаній-членів AmCham очікують припинення вогню або мирного врегулювання війни в Україні у 2026р.

Конкурсна комісія з відбору очільника АРМА продовжила термін подачі документів до 9 лютого через малу кількість заявок

У Харкові одна загибла, одна людина зникла безвісти, ще 8 постраждали через ворожий авіаудар

Уродженець Макіївки, який воював проти ЗСУ на Харківському та Луганському напрямках, отримав 15 років ув'язнення

Ринок юрпослуг у 2025р. незначно зростав, у 2026р. зростання проявиться у збільшенні вартості юрпослуг – думка

Дві людини дістали поранень у Запоріжжі через ворожий удар

У Харкові вже 4 постраждалих - Синєгубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА