Інтерфакс-Україна
07:37 10.01.2020

Помпео і генсек НАТО домовилися про участь НАТО в міжнародній коаліції проти ІД

1 хв читати
Помпео і генсек НАТО домовилися про участь НАТО в міжнародній коаліції проти ІД

Держсекретар США Майк Помпео і генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг в ході телефонної бесіди домовилися про участь НАТО в керованій США міжнародній коаліції проти ІД, повідомив американський держдепартамент у п'ятницю.

"Помпео і Столтенберг засудили дестабілізуючі насильницькі дії Ірану, і зазначили, що як і раніше прихильні протидії міжнародному тероризму, зокрема за допомоги участі НАТО в глобальній коаліції з розгрому ІД і навчальних місіях в Іраку і Афганістані", - йдеться в поширеному держдепом повідомленні.

Помпео "повторив заклик президента Трампа про більш активну участь НАТО в близькосхідному врегулюванні, співрозмовники погодилися, що НАТО може зробити більший внесок до регіональної безпеки і боротьби з міжнародним тероризмом", наголосив держдеп.

У бесіді також зачіпалася тема нанесення Іраном ракетних ударів по американських військових базах в Іраку, і "загроз, які Іран представляє для регіону".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожий БпЛА влучив у багатоповерхівку на Одещині, евакуйовано 58 людей – ОВА

Росіяни завдали 726 ударів по 30 населених пунктах Запорізької області - ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 154 бойові зіткнення

За добу обстрілів на Харківщині під ударами були 3 населені пункти, постраждала одна людина – ОВА

У Києві без тепла залишаються трохи менше 3 тис. багатоповерхівок, за ніч підключили 227 - мер

Через атаки БпЛА на Дніпропетровщині постраждали дві людини, пошкоджені будинки та авто - ОВА

Троє українців звільнено з незаконного утримання у Венесуелі - Сибіга

Через російські обстріли в Україні в кількох регіонах запроваджені аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"

За добу на Херсонщині внаслідок російських атак загинула людина, шестеро поранених

Окупанти за добу втратили 1 070 осіб та 178 од. спецтехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА