07:00 17.12.2019

Конституційна рада Алжиру затвердила Тебуна президентом країни

1 хв читати

Конституційна рада Алжиру в понеділок підтвердила, що екс-прем'єр Абдельмаджид Тебун переміг на виборах президента країни, повідомляє агентство Associated Press.

Глава ради оголосив, що Тебун здобув перемогу, отримавши 58% голосів. Решта кандидатів не стали оскаржувати результат.

Дати інавгурації поки не оголошено, але очікується, що вона відбудеться до кінця року.

Вибори в Алжирі відбулися 12 грудня. Тебун брав участь у виборах як незалежний кандидат. Вони відбулися на тлі протестів, учасники яких вважають, що вибори не можуть бути чесними, справедливими і транспарантими, поки в них беруть участь тільки представники правлячої еліти.

2 квітня 2019 року після масових акцій протесту Абдельазіз Бутефліка, який займав з 1999 року пост президента Алжиру оголосив про свою відставку.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА